Blog,  Metamorfoza - piękno wewnętrzne,  Wolna Dusza

Głos Serca w ciemności

„Podążanie za głosem serca jest jak chodzenie w ciemności.”

Poruszasz się w niej po omacku.

Dotykasz ludzi, sytuacji, zmierzasz do celu ostrożnie, wsłuchany w swoją prawdę, z dala od podpowiedzi innych. Jeszcze nie widzisz, ale czujesz. W tej ciemności wchodzisz w świat pozazmysłowy. Aż wreszcie odkrywasz, że kierując się znakami, owa ciemność, w którą się zanurzyłeś nauczyła Cię ufać poruszeniom Twego serca”.

Zajęcia z dziećmi i dorosłymi traktuję jako podpowiedzi do nieustannego odkrywania samej siebie. Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia. Zawsze staram się znaleźć takie rozwiązanie, aby osoba, z którą współpracuję odnalazła swoje atuty i mocne strony. A ponieważ jestem świadoma również swoich wad i impulsywności w kontakcie z drugim człowiekiem poznaję siebie i ukierunkowuję moje niedoskonałości, by osiągnąć biegun pozytywny. 🙂 Lubię wchodzić w sytuacje nowe, które są dla mnie wyzwaniem, ponieważ jako osoba emocjonalna odkrywam siebie w nowych doświadczeniach. Dlatego moje motto to: „To czego się lękasz jest Twoim powołaniem”

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub też krytyczne i odmienne stanowisko od przedstawionego - zachęcam Cię do podzielenia się za mną :)

%d bloggers like this: