Blog,  Poczucie uwięzienia

Mury twojego więzienia

Każde więzienie, w jakiejkolwiek formie to miejsce dojrzewania.
Więzieniem mogą być mury, schematy, ludzie, przekonania. Wszystko, co nas ogranicza, niewoli i krępuje, by nie wyrazić siebie jest więzieniem. To czas przystanku, by spojrzeć na siebie, czas rachunku sumienia. Ale i miejsce, w którym stajesz się mężczyzną, kobietą, a nie dzieckiem, które nie wie czego chce. Odpowiedzialność za swoje czyny jest trudna i bolesna, ale pokazuje czy jesteś gotowy do dorosłości, po opuszczeniu klatki.

Zajęcia z dziećmi i dorosłymi traktuję jako podpowiedzi do nieustannego odkrywania samej siebie. Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia. Zawsze staram się znaleźć takie rozwiązanie, aby osoba, z którą współpracuję odnalazła swoje atuty i mocne strony. A ponieważ jestem świadoma również swoich wad i impulsywności w kontakcie z drugim człowiekiem poznaję siebie i ukierunkowuję moje niedoskonałości, by osiągnąć biegun pozytywny. 🙂 Lubię wchodzić w sytuacje nowe, które są dla mnie wyzwaniem, ponieważ jako osoba emocjonalna odkrywam siebie w nowych doświadczeniach. Dlatego moje motto to: „To czego się lękasz jest Twoim powołaniem”

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub też krytyczne i odmienne stanowisko od przedstawionego - zachęcam Cię do podzielenia się za mną :)

%d bloggers like this: