Uncategorized,  Wolna Dusza

Siła Wiary w samotności

Tak jak piękno tęczy nie istnieje bez przeciwstawnych barw stanowiących kompletność, tak nie istniejemy my bez pozornie wykluczających się uczuć i emocji. Sztuką jest wiedza, kiedy i w jakich sytuacjach po nie sięgać.

Czy w bólu, który ściska Twoje serce można odnaleźć radość?

Czy jęk Duszy zmęczonej tułaczką może stać się muzyką?

Czy można w cierpieniu rozstania ujrzeć szczęście tych, którzy odnajdują się we wszechświecie?

Kiedy zostało zabrane Ci już wszystko w czym jeszcze upatrywałeś resztki Miłości, gdy zawrócisz z drogi o imieniu „beznadzieja” i uwierzysz Temu, który jest tchnieniem życia, otrzymasz nową formę tego, co utraciłeś.

Kiedy poczujesz wszystkimi zmysłami swoją samotność, a ból stanie się rozkoszą, wyłoni się z niej ten, który niczym uzupełniająca barwa uczyni cię Całością.

 

 

 

Zajęcia z dziećmi i dorosłymi traktuję jako podpowiedzi do nieustannego odkrywania samej siebie. Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia. Zawsze staram się znaleźć takie rozwiązanie, aby osoba, z którą współpracuję odnalazła swoje atuty i mocne strony. A ponieważ jestem świadoma również swoich wad i impulsywności w kontakcie z drugim człowiekiem poznaję siebie i ukierunkowuję moje niedoskonałości, by osiągnąć biegun pozytywny. 🙂 Lubię wchodzić w sytuacje nowe, które są dla mnie wyzwaniem, ponieważ jako osoba emocjonalna odkrywam siebie w nowych doświadczeniach. Dlatego moje motto to: „To czego się lękasz jest Twoim powołaniem”

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub też krytyczne i odmienne stanowisko od przedstawionego - zachęcam Cię do podzielenia się za mną :)

%d bloggers like this: