Wedle jednej z firm, zaprzątających się badaniem polskiego rynku motoryzacyjnego, w przeciągu minionych pięciu lat nastąpił bardzo rozległy spadek opłat aut z drugiej ręki. Na przykład, po uwzględnieniu poziomu inflacji, za auto dwuletnie z segmentu samochodów średnich, musimy dać o dwadzieścia procent mniej, a za auto pięcioletnie o jedną trzecią. Analogiczną sytuację wolno ujrzeć we wszystkich kategoriach samochodów oraz to na pokrewnym poziomie. Dla każdego, kogo zadziwiają te wiadomości, wolno wyliczyć słowa ekspertów sprzed dwóch lat – wypróbuj Skup aut Wrocław. Przewidzieli oni szczegółowo taki scenariusz, choć mało kto im wówczas wierzył. Profesjonaliści przytoczyli dwa powody. Pierwszy to taki, że do Polski na rok przybywa ponad pół miliona aut używanych. Pochodzą one przeważnie z Zachodu i mimo niemłodego wieku są w zadowalającym stanie. Stopniowo rynek dla tej kategorii samochodów nasyca się i z roku na rok będzie coraz mniejsze zapotrzebowanie na auta pięcioletnie czy jeszcze starsze. Nie można także zapominać, iż choć tego nie zauważamy i trudno nam w to uwierzyć, to z roku na rok się bogacimy.

Author:

Related Post

Materiały:

  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet Warszawa przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!
  • wczasy nad morzem Darłówko domki noclegi nad morzem
  • Aby poprawić stan wód należy przeprowadzić rekultywacja jezior Dzieki rekultywacji ograniczymy rozwój sinic (zakwity), polepszą się warunki świetlne i dotlenienie wody.
  • tvtu.pl
  • Potrzebny ci papier ekg lub ktg, akcesoria medyczne, czujniki, elektrody do defibrylatora? To wszytsko oferuje hurtownia sprzętu medycznego Varia. Posiadamy testy na koronawirusa.
top